Власники електрокарів їздять більше, ніж водії паливних авто - дослідження

08.06.2021 р.

Наші новини

З нагоди Дня захисту довкілля, який відзначатиметься вже найближчими вихідними, компанія Nissan провела цікаве дослідження у Європі. Згідно з результатами опитування місцевих автомобілістів, власники електрокарів за рік проїжджають в середньому понад 14 200 кілометрів, тоді як керманичі бензинових та дизельних автівок -  13 600 кілометрів.

На думку авторів дослідження, цей факт спростовує думку про те, що через нерозвиненість зарядної інфраструктури та обмеженого запасу ходу на одному заряді електромобілі поступаються бензиновим та дизельним аналогам.

У дослідженні про це прямо не говориться, але очевидно, що більшість респондентів - власники Nissan Leaf. До появи Tesla Model 3 саме Leaf був найпопулярнішим електрокаром у Європі та світі. Що характерно, електрокар Nissan часто критикують саме за недостатній запас ходу.

У Nissan визнають, що саме побоювання з приводу запасу ходу та недостатню розвиненість зарядної інфраструктури не дозволяють багатьом автомобілістам відмовитися від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння на користь електромобілів. Водночас 70% власників електрокарів зізналися, що запас ходу в реальному житті перевершив їх очікування, а три чверті висловили думку, що у Європі зарядна інфраструктура вже цілком розвинена.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей