Як виглядають перші сонячні дахи від Tesla на справжніх будинках

24.04.2018 р.

Наші новини

Нещодавно Tesla почала поставляти клієнтам перші власні дахи з сонячними батареями. Спочатку компанія встановлювала їх тільки на будинки своїх співробітників для тестування, але тепер перші клієнти почали розповідати про пристрої у соціальних мережах (для перегляду гортайте галерею зверху).

Перші дахи з сонячними батареями від Tesla були встановлені в серпні 2017 року в будинку Ілона Маска і технічного директора компанії Джеффрі Штраубеля. Вартість пристрою - близько 30 тис. долларів, плюс 7 тис. у.о - за батарею Tesla Powerwall. При цьому власник такого пристрою з  Каліфорнії отримує близько 9,5 тис. доларів податкових вирахувань. Як відмічають американські ЗМІ, сонячні батареї на дахи від Tesla більш привабливі з точки зору естетики, а також більш ефективні.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей