Власників електромобілів Tesla повідомили про відкликання "ранніх" Model S і Model X

03.04.2018 р.

Наші новини

Минулого тижня Tesla зробила гучну заяву: американська компанія добровільно відкликає на станції техобслуговування 123 тис. електрокарів Model S, які були випущені до квітня 2016 року. До теперішнього часу усі власники цих авто отримали відповідне повідомлення і пропозицію про проходження ТО.

Причина відкликання: дефект механізму рульового керування - неякісні болти від стороннього виробника. При експлуатації Model S в холодному кліматі, особливо в тих країнах, які як реагенти використовують кальцієві або магнієві солі, а не хлориду натрію, ці болти піддаються корозії, що може привести до збою в управлінні.

"Якщо болти виходять з ладу, водій все ще може керувати автомобілем, але йому вже доведеться докласти більше зусиль до рульового управління. Це в першу чергу робить автомобіль більш важким для їзди на низьких швидкостях і при паралельній парковці, але не здійснює істотного впливу на керування на високих швидкостях, де вимагається лише невелике зусилля на кермо", - говориться в повідомленні Тесла.

У компанії підкреслили, що до серйозних ДТП з пораненими або загиблими цей дефект не приводив. При цьому автомобілі, випущені з квітня 2016-го, не потребують ніякого ремонту.

 

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей