Виробництво Tesla Model 3 зросло в чотири рази

04.04.2018 р.

Наші новини

У першому кварталі 2018 року Tesla випустила 9 766 електромобілів Model 3 - вчетверо більше, ніж в останньому кварталі 2017-го. Постачання цієї моделі покупцям за той самий період зросли у п'ять з гаком разів - з 1 542 до 8 180 екземплярів. Такі офіційні дані, які наводяться у свіжому звіті компанії.

Tesla як і раніше не вийшла на запланований обсяг виробництва Model 3 - 5 тис. одиниць  на тиждень, але поступово наближається до цього показника. Так, за останні сім днів звітного періоду було зібрано 2020 машин. З урахуванням нинішніх темпів, виробник як і раніше сподівається досягти заявленого результату до кінця другого кварталу. У компанії особливо відмічають підвищення якості зборки Model 3 і рекордний для бренду рейтинг клієнтської задоволеності цією моделлю - понад 93%. Також Тесла повідомила, що кількість замовлень на її найдоступніший електромобіль в першому кварталі залишалася "стабільною", оскільки відміни заявок, що мали місце раніше, в більшості випадків були пов'язані із затримками у виробництві.

Ще одним досягненням перших трьох місяців поточного року став рекордний обсяг виробництва - з урахуванням Model S і Model X Тесла побудувала 34 494 електромобіля. Це на 40% більше результату четвертого кварталу 2017 року. Клієнтам передали 29 980 екземплярів трьох моделей - на 13 машин більше, ніж в попередньому кварталі.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей