Величезні парковки з непроданими електромобілями Tesla у США видно з космосу

11.06.2024 р.

Наші новини

Паркувальні майданчики в районі техаського заводу Tesla забиті електромобілями, тоді як восени минулого року частина цієї території була порожня. Про це пише IT News із посиланням на супутникові знімки SkyFi. Передбачається, що до «затоварювання» призвів спад на ринку електромобілів.

Видання порівняло супутникові знімки заводу Tesla в Техасі за березень і жовтень 2023 року, дійшовши висновку про різке зростання складських запасів фірми. Згідно з офіційним звітом Tesla про діяльність за I квартал 2024 року, компанія, випустивши 433,3 тисяч електромобілів, продати змогла лише 386,8 тисяч. Очевидно, на парковках навколо підприємства зберігається частина нереалізованих 46,5 тисяч машин.Один з топ-менеджерів Tesla тоді виступав із прогнозом, що у другому кварталі ситуація покращиться і попит на електромобілі має відновитися. Проте на початку травня повідомлялося, що, наприклад, у Китаї продаж Tesla знижується навіть на тлі загального зростання цього ринкового сегмента.

Tesla зараз реалізує глобальну кампанію зі скорочення штатів задля зниження операційних витрат. Співробітників звільняють у всьому світі, а кінцевою метою фірми є скорочення приблизно на 10%. Водносчас частина звільнених, включно з керівниками підрозділу Supercharger, фірма вже встигла запросити назад.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
GO TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей