Tesla почала співробітничати з коледжами для навчання механіків ремонту електрокарів

03.04.2018 р.

Наші новини

Компанія Tesla запустила власну програму курсів для студентів коледжів з підготовки автомеханіків, які вміють працювати з електромобілями. Раніше більшість технічних працівників Tesla були перенавченими робітниками із заводів звичайних автовиробників, які звикли мати справу з ДВЗ.

Йдеться в першу чергу про механіків сервісних центрів. Зараз у Tesla 150 сервісних центрів по всьому світу. Ця цифра здається дуже скромною, проте потрібно врахувати, що по-перше, електрокари вимагають менше обслуговування, ніж машини з ДВЗ. А по-друге, компанія активно розвиває "мобільні сервіси"  - коли бригада ремонтників прибуває на спеціально обладнаному фургоні і усуває несправність на місці.

Зараз навчання проходять вже дві групи в коледжах Північної Кароліни і Каліфорнії. Для того, щоб взяти участь в програмі, до студентів пред'являється ряд вимог, зокрема два роки безаварійного водійського стажу, здатність піднімати близько 25 кілограм, а також готовність переїхати в інше місто.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей