Tesla Model Y почнуть випускати восени наступного року?

12.04.2018 р.

Наші новини

Вже не для кого не секрет, що Tesla випустить ще один кросовер - компактний Model Y, виробництво якого повинне початися наступного року. Виданню Reuters стала відома конкретна дата старту випуску - листопад 2019. Як відмічає ЗМІ, про це компанія Ілона Маска повідомила своїм постачальникам компонентів.

Якщо опублікована інформація виявиться вірною, то постачання Tesla Model Y повинні початися через декілька місяців після запуску моделі на конвеєр - орієнтовно у березні 2020 року.

У лютому цього року Ілон Маск заявив аналітикам, не вказуючи часових рамок, що компанія прагнутиме випускати близько 1 млн електрокарів Model Y на рік. При цьому він відмітив, що капітальні вкладення, пов'язані з новим електрокаром, почнуть надходити наприкінці 2018 року.

Зараз відомо, що новий компактний електрокар Model Y буде побудований на платформі нещодавно представленого електромобіля Tesla Model 3. Серійне виробництво автомобіля буде налагоджено на заводі компанії в Каліфорнії. Окрім цього, випуск електричного позашляховика можуть налагодити в Китаї.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей