Tesla Model X використали як локомотив

11.04.2018 р.

Наші новини

Кросовер Tesla Model X зумів відбуксирувати рухомий склад завантажених вагонеток. Відео, в якому електромобіль тягне "причіп" масою 113 тонни з тунеля The Boring Company, розмістив глава компанії Tesla Ілон Маск у своєму Twitter (подивитися тут).

На питання про потенціал причепа в ідеальних умовах, Маск відповів: "Немає ідеальної поверхні. Але Tesla Model X витягнув з тунеля завантажені породою вагонетки загальною масою 113,4 тонни".

Нагадаємо, кросовер Tesla в топовій версії P100D оснащується парою електродвигунів - по одному на передній і задній осі, сумарна віддача яких складає більше 500 к.с. і 967 Нм  крутного моменту. Електрокар набирає першу "сотню" за 3,1 секунди і "максималку" 250 км/год. До речі, заявлена виробником максимальна маса причепа складає 2 268 кг.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей