Tesla Model 3 за якістю зборки не поступається Audi, BMW і Mercedes

02.05.2018 р.

Наші новини

Після появи на Tesla Model 3 електромобіль піддався критиці з боку різних видань і компаній, зокрема, фірма Munro & Associates заявила, що за розміром кузовних зазорів новинка нагадує автомобілі 20-річної давності.

Тепер компанія Tesla опублікувала офіційну заяву, в якій говориться, що вона усунула недоліки, які мали перші моделі Tesla Model 3. Можливі відхилення розмірів зазорів від номінальних поліпшили на 40%, що вивело Tesla Model 3 на один рівень з продукцією Audi, BMW та Mercedes. Причому у компанії Маска підкреслили, що збираються вивести якість зборки і безпеку своїх автомобілів на ще більш високий рівень.

Tesla також прокоментувала сумніви, що стосуються складності конструкції і маси Tesla Model 3. Як аргумент в Tesla нагадують про урядові тести Model S і Model X, які показали, що в цих автомобілях виявлено найменша ймовірність отримати травму з усіх авто, які були протестовані. Тобто Tesla натякає на те, що вона точно знає, що робить.
Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей