Tesla Model 3 стала найбільш успішним електрокаром в історії

07.09.2018 р.

Наші новини

За результатами серпневих продажів у США, електрокар Tesla Model 3 посів п'яте місце серед легкових автомобілів. З результатом 20 450 проданих одиниць, Model 3 поступається лише Toyota Camry, Honda Accord, Honda Civic і Toyota Corolla Family - всі ці автівки коштують дешевше, ніж Tesla.

З початку року в США було продано вже близько 60 тис. автомобілів Tesla Model 3 - це вдвічі більше, ніж за цілий рік продавався будь-який інший електрокар. Так, в успішному 2014 році було реалізовано 30 тис. електромобілів Nissan Leaf і дотепер це вважалося найкращим результатом.

Зараз у США Tesla Model 3 вже продається краще, ніж всі легкові BMW разом узяті. Що стосується BMW 3-Series, яка за ціною і розмірами найбільш близька до Model 3, то результат цього баварця в США - 3 751 автівка.

Як бачимо, Tesla Model 3 – це справжній бум  на колесах.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей