Tesla Model 3: без участі людини у виробництві не обійдеться

16.04.2018 р.

Наші новини

Спочатку замислювалося, що виробництво Tesla Model 3 буде організовано як ніколи раніше - абсолютна більшість робіт виконуватимуться роботами, за виключенням, хіба що, контролю якості та фінальних тестів. Але реальність виявилася іншою: як заявив Ілон Маск, він недооцінив важливість людини на виробництві.

Для досягнення високого рівня автоматизації були спеціально розроблені роботи, написані екзабайти програмного забезпечення, зібрані спеціальні машини і впроваджені на виробництво. Але коли вони запрацювали, через  деякий час стало ясно, що певні частини виробництва автомобілів не можуть бути успішно реалізовані навіть самими передовими машинами.

Частина роботів була демонтована і замінена людьми. І, нарешті, процес виробництва Model 3 почав налагоджуватися і виходити на планові показники.

"Ми використовували цю божевільну, неймовірно складну мережу конвеєрних стрічок. Вона постійно виходила з ладу і ламалася, вимагаючи до себе підвищеної уваги. Зараз ми позбулися від неї, і зрозуміли, що люди в рази швидше і якісніше все роблять", - сказал Маск в інтерв`ю каналу CBS This Morning.

Після цього Ілон Маск зізнався, що в зриві планів була і його провина. На своїй сторінці в Twitter він написав: "Так, надмірна автоматизація в Tesla була помилкою. Якщо бути точним, моєю помилкою. Я недооцінив людей".

 

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей