Tesla Cybertruck розстріляли з гвинтівки, яка пробиває БТР

02.04.2024 р.

Наші новини

Блогер Зак Нельсон, автор youtube-каналу JerryRigEverything, вирішив перевірити, наскільки в реальності Tesla Cybertruck є куленепробивним. У двері пікапа стріляли кулями п'ять різних калібрів. Істотних пошкоджень зуміли завдати лише два найпотужніші типи зброї.

Кулі з пістолета Glock калібром 9 міліметрів залишили на дверному полотні з товстої нержавіючої сталі лише вм'ятини. Дрібніші 5,6-міліметрові кулі теж не змогли пробити метал. Таким чином, таким боєприпасам Cybertruck зданий повноцінно протистояти.

Потім блогер перейшов на кулі калібру 4,37 міліметра (патрон .17 HMR), 5,56 міліметра (патрон .223 REM) та 12,7 міліметра (патрон .50 BMG). Перша пробила зовнішній метал, але застрягла у дверях. Друга пройшла наскрізь, як і остання, випущена із снайперської гвинтівки Barrett M82. Вона здатна пробити наскрізь БТР, тому двері Кібертрака продирявила легко.

Наприкінці минулого року інші експериментатори також стріляли у Cybertruck 9-міліметровими патронами. Результат був той самий: тільки вм'ятини на кузові. Все завдяки товщині металу, яка приблизно втричі більша, ніж у інших машин.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
GO TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей