Tesla Cybertruck перетворили на поліцейський електромобіль

10.06.2024 р.

Наші новини

Каліфорнійська компанія Unplugged Performance презентувала новий проєкт фірмового підрозділу UP.FIT. Цього разу патрульний автомобіль для поліції американські фахівці побудували на базі пікапа Tesla Cybertruck. Заявлено три модифікації- Patrol, Admin і Tactical - вони відрізнятимуться обладнанням, але технічно виявляться однаковими машинами. Пікап також може бути адаптований для тактичних, військових чи пошуково-рятувальних операцій.

Традиційно для поліцейських автомобілів у США новинку обладнали сталевим переднім бампером, в який встановлені сині і червоні стробоскопи, на передніх крилах з'явилися пошукові прожектори.

На даху встановлені проблискові маячки, в пороги і задній борт вбудовані стробоскопи, а екстер'єр доповнюють нові 18-дюймові чорні колеса з позашляховими шинами. У салоні встановлена ​​консоль для керування світлотехнікою, система радіозв'язку, поліцейський комп'ютер та термінал доступу до супутникового інтернету Starlink.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
GO TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей