Продаж електромобілів Ford виріс більш ніж у півтора рази за пів року

09.07.2024 р.

Наші новини

За підсумками II кварталу концерн Ford продав у США на 61,4% більше електромобілів, аніж за той самий період 2023 року. За півроку зростання склало 71,8%, найпопулярнішою батарейною моделлю став кросовер Mustang Mach-E. Це дозволило виробнику заявити, що зараз Ford – другий за популярністю виробник електромобілів у США після Tesla.

Дві електричні моделі Ford стали лідерами своїх сегментів. Пікап F-150 Lightning з результатом 15 645 одиниць названий найпопулярнішим електропікапом, а Ford E-Transit, що розійшовся тиражем 6,3 тисячі екземплярів – найпопулярнішим фургоном на батарейках. Водночас отримані електромобілями титули можуть пояснюватися слабкою конкуренцією цих сегментах.

Стверджується також, що електромобілі Ford стають драйверами залучення нової аудиторії. 62% покупців електричного пікапа та 54% кросовера Mustang Mach-E вперше стали клієнтами бренду. У випадку з E-Transit ситуація інша: лише один із чотирьох покупців приходить «збоку». Але оскільки ця модель орієнтована насамперед на корпоративні автопарки, у Ford стверджують, що постійні клієнти оцінили дешевизну обслуговування електромобілів.

Раніше в концерні заявляли, що кожен електромобіль завдає електричному підрозділу лише збитків. Проте зі зростанням їхньої популярності ситуація може змінитися. Також у Ford планують спроектувати для ринку США повноцінну масову модель, яку продаватимуть приблизно за 30 тисяч доларів — вона має забезпечити прибуток за рахунок дешевого збирання та обсягів виробництва.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
GO TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей