Підрозділ з розробки автопілота Tesla очолить вихідець з Apple

03.05.2018 р.

Наші новини

Минулого тижня компанія Tesla заявила, що відомий розробник процесорної архітектури для AMD і Apple Джим Келлер залишив пост глави підрозділу з розробки низьковольтного устаткування, програмного забезпечення для автопілота і інформаційно-розважальних систем, щоб повністю зосередитися на мікропроцесорній інженерії в іншій компанії. Він приєднається до корпорації Intel.

Представник Tesla повідомила агентству Reuters в заяві по електронній пошті, що замість Келлера команду по розробці устаткування для автопілота очолить Піт Беннон, який вже більше двох років працює в Tesla. До цього він займався в Apple розробкою мобільних процесорів.

Представник компанії також відмітила, що Андрій Карпатий, директор Tesla з розробки технологій комп'ютерного зору і штучного інтелекту, тепер нестиме повну відповідальність за все програмне забезпечення для системи автономного водіння автомобілів компанії.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей