Китай вирішив нав'язати світу власні стандарти електротранспорту

04.04.2018 р.

Наші новини

Китай має намір затвердити єдині стандарти та критерії в галузі електричних автомобілів і гібридів, що заряджаються,повідомляє Automotive News з посиланням на повідомлення міністерства промисловості КНР. У Піднебесній також виразили впевненість, що саме їх стандарти незабаром будуть прийняті по всьому світі.

В першу чергу йдеться про сумісність усіх електромобілів з усіма зарядними станціями. Зараз цю проблему конструктори електромобілів вимушені вирішувати самостійно. Крім того, Китай має намір затвердити єдину методику оцінки енергоспоживання - зрештою це означає єдиний тест на дальність пробігу на одному заряді акумулятора.

У 2017 році продажу так званих "машин на новій енергії" - New Energy Vehicle - в Китаї зросли на 53% і досягли 777 тис. од. Ця група включає власне електромобілі, плагін-гібридиі водневі машини - останніх, втім, було реалізовано мало. Таким чином, Китай вже зараз є найбільшим ринком для електрокарів у світі.

 

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей