Ілон Маск пообіцяв біржовим спекулянтам вогняну смерть і купив акції Tesla на 10 млн особистих доларів

08.05.2018 р.

Наші новини

Глава компанії Tesla Ілон Маск кілька днів тому написав у своєму акаунті в Twitter про те, що біржові брокери, які роблять короткострокові інвестиції в його компанію, незабаром сильно пошкодують про те, що продавали цінні папери. "Для них це буде пожежа століття. Вогнемети якраз згодяться", - написав Маск. І на підтвердження своїх слів учора він з особистих коштів купив акції власної компанії на 10 млн доларів.

Обіцянка усіляких страждань спекулянтам, які недалекоглядно продають акції Tesla - не вперше для Маска. У 2012 році він пророкував біржовикам, що скоро їх накриє "величезна хвиля болю". І дійсно, наступного року котирування цінних паперів автоконцерну зросли на 461%.

Минулого тижня Tesla опублікувала свій квартальний звіт. Розмова Маска з інвесторами, яка мала місце після цього, закінчився скандалом - підприємець назвав питання аналітиків "тупоголовими" і послав песимістів продавати акції. Папери дійсно впали в ціні майже на 10%, проте до теперішнього часу вже відіграли свої позиції.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей