Названий запас ходу вантажівки Tesla

28.08.2017 р.

Наші новини

Запас ходу важкої вантажівки Tesla, яка поки що відома як Semi (це слово означає усього лише клас важких вантажівок), складе 200-300 миль на одному заряді батареї - тобто від 322 до 482 км. Про це повідомляє Reuters з посиланням на Скотта Перрі, технічного директора вантажоперевізника Ryder System Inc. Як пише видання, глава Tesla Ілон Маск вже зустрічався з потенційними покупцями вантажівок і обговорював з ними, які технічні параметри машини зможуть їх влаштувати.

У самій компанії Tesla теж не заперечують факт подібних зустрічей, але технічні дані так само як і сам факт зустрічі представників Ryder з Маском не коментують.

Раніше сам Маск говорив, що вантажівка Tesla порівняється з дизельними однокласниками за вантажопідйомністю і запасом ходу. Тоді його слова інтерпретувалися як намір створити тягач для далекобійних фур. У такому разі запас ходу повинен був би перевищувати 1000 км.

Ще одна важлива деталь в заяві Перрі - начебто кабіна вантажівки Tesla не матиме спальних місць. І справді, при запасі ходу в 320-480 км в цьому немає необхідності. Іншими словами, майбутня новинка Tesla вимальовується не великим тягачем з причепом-фурою, а швидше вантажівкою з повною масою близько 20 тонн, яку використовують для локальних доставок вантажу.

У будь-якому випадку, гадати залишається не довго - вантажівку Tesla покажуть вже у вересні 2017 року.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей