Tesla Model X встановив рекорд швидкості серед кросоверів

22.08.2017 р.

Наші новини

У Каліфорнії (США) власники кросовера Tesla Model X P100D і суперкара Lamborghini Aventador влаштували дрег-рейсінг на традиційній для цього типу перегонів дистанції - чверть милі (402 метри). Tesla не просто перемогла італійський суперкар, але і встановила нові світовий рекорд для серійних позашляховиків, здолавши дистанцію за 11,4 с і показавши на фініші швидкість в 190 км/год.

Aventador - це флагманська модель Lamborghini, яка випускається з 2011 року. Швидше за неї лише суперкар Centenario, який компанія випускає лимітовано. На виправдання італійцям варто сказати, що до кінця дистанції Aventador став доганяти Model X і обігнав би SUV на довшій трасі за рахунок переваги в максимальній швидкості.

Model X P100D, у свою чергу, є найдинамічнішим варіантом кросовера Tesla. Проте 11,4 секунд, швидше за все, можуть бути поліпшені. За словами власника машини, під час заїзду заряд батареї складав 78%, при цьому чим сильніше заряджені акумулятори, тим динамічні електромобіля краще.


Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей