В Австралії з`явиться "електричний хайвей"

04.08.2017 р.

Наші новини

Влада австралійського штату Квінсленд оголосила про запуск програми з оснащення шосе, що йде уздовж східного узбережжя материка, швидкісними зарядними станціями для автомобілів. Проект буде реалізований до кінця 2017 року і дозволить власникам електрокарів подорожувати з північного Сходу на Південь країни дорогою завдовжки 1600 км.

Всього зарядні станції з'являться в 18 містах, розташованих уздовж хайвею. Влада Квінсленда називає мережу зарядок "найбільшою у світі", що, втім, може бути справедливо лише в тому сенсі, якщо в інших країнах з не меншою щільністю зарядних станцій останні обслуговуються різними операторами і не об'єднуються в єдину систему.

Як зарядні термінали використовуватимуться пристрою місцевої компанії Veefil потужністю 50 кіловат. До речі, зараз Veefil розробляє надпотужні зарядні станції в 475 кіловат!

Влада обіцяє, що намагатимуться заряджати електрокари виключно "чистою" електрикою від - електростанцій, які використовують поновлювані джерела енергії. Зарядка для автомобілістів буде абсолютно безкоштовною - принаймні спочатку.

Австралія - це країна з нерівномірним розподілом населених пунктів. Через особливості клімату материка густонаселені райони змінюються пустинними областями. Тому для цієї країни особливо важливо, щоб уздовж шосе були передбачені зарядні станції для електромобілів - інакше такий тип транспорту матиме сенс лише у межах одного поселення.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей