Tesla Model 3: перший тюнінг

03.08.2017 р.

Наші новини

Ательє T Sportline, яке називає собі першим у світі тюнером Tesla, представила програму доопрацювань для нової Model 3. Пакет під назвою Carbon Fiber Sport Kit включає карбонові елементи обробки екстер'єру, а також 20-дюймові диски з власного каталогу T Sportline. Останнє, мабуть, буде особливо затребуване, враховуючи, що сама Tesla пропонує для Model 3 тільки два варіанти коліс - базові 18-дюймові Aero та опціонні 19-дюймові Sport, за яких треба доплатити 1,5 тис. доларів.

Tesla розпочала постачання Model 3 тільки минулого тижня, причому виключно для власних співробітників, тому реального електромобіля у тюнерів, швидше за все, немає. На даний момент на їх сайті опубліковано лише декілька барвистих рендерів.

Для Model X ательє T Sportline пропонує екстер'єрні і інтер`єрні аксесуари і колісні диски, для Model S - все те ж саме плюс занижену підвіску і спортивні гальма. Очевидно, тюнінг-кіт Model 3 також буде з часом доповнений.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей