Без спекуляцій: співробітникам Tesla заборонили перепродавати Model 3

27.07.2017 р.

Наші новини

Напередодні довгоочікуваної прем'єри Tesla Model 3 автовиробник розіслав співробітникам повідомлення про те, що їм забороняється перепродавати свої екземпляри нового електрокара за ціною вище номінальної. Просто поступитися комусь чергою теж не вдасться - згідно з умовами замовлення, ці машини мають бути зареєстровані на самих працівників або членів їх сімей.

Для співробітників Tesla і спорідненій компанії SpaceX прийом заявок на Model 3 був відкритий на декілька тижнів раніше, ніж для звичайних клієнтів, і саме вони отримають свої машини першими. В цілому було залишено понад 10 тис. таких передзамовлень, але скільки з них підтвердиться - невідомо. Постачання здійснюватимуться за географічним принципом, починаючи з рідного для Tesla штату Каліфорнія. При цьому сама перша Model 3, яка зійшла з конвеєра 7 липня, дісталася Ілону Маску - право придбати її він отримав як подарунок до дня народження.

Офіційна презентація Tesla Model 3 відбудеться вже 28 липня. На цьому заході електромобілі вручать першим 30 покупцям. У серпні будуть зібрано ще 100 екземплярів, у вересні - вже більше 1,5 тис., а до грудня завод у Фрімонті вийде на щомісячний об'єм в 20 тисяч Model 3. Ціни на новинку починаються з 35 тис. доларів, але з урахуванням дотацій для мешканців все тієї ж Каліфорнії модель коштуватиме від 25 тис.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей