Плани Tesla: ще дві-три Gigafactory в США

21.07.2017 р.

Наші новини

Генеральний директор Tesla Ілон Маск заявив, що компанія хоче відкрити декілька нових заводів Gigafactory в Сполучених Штатах.

Виступаючи на зборах Національної асоціації губернаторів в Род-Айленді (організації, членами якої є губернатори штатів і територій Сполучених Штатів Америки), керівник компанії сказав, що автовиробник хоче побудувати ще дві або три Гігафабрики протягом наступних декількох років. Ймовірно, Маск сподівався заручитися підтримкою губернаторів, які змогли б допомогти йому відкрити відповідні підприємства у своїх штатах. Проте він не уточнив, коли і де саме почнеться будівництво нових фабрик.

Бажання Tesla відкрити нові Gigafactory не дивно, оскільки у компанії вже є сотні тисяч заявок на Model 3. Зведення нових підприємств дозволило б компанії почувати себе впевненіше, щоб задовольнити зростаючий попит не лише на "трійку", але і на електромобілі взагалі.

Під час виступу перед губернаторами Ілон Маск торкнувся і інших тем. Зокрема, він не заперечує проти законодавчого регулювання роботи самокерованих автомобілів. Але, на його думку, такі регулюючі правила повинні поступово слабшати у міру розвитку технологій. Також він відмітив, що безпека є основним пріоритетом розвитку автотранспорту. Маск підкреслив, що в електромобілях Tesla вже використовується "спеціальне шифрування", яке захищає важливі системи автомобіля (наприклад, трансмісію і гальмівну систему) і покликане не допустити втручання хакерів.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей