Tesla Model X отримав корисну опцію

12.07.2017 р.

Наші новини

Компанія Tesla представила нову конфігурацію сидінь для кросовера Model X, в якій при складанні другого і третього ряду сидінь утворюється рівна підлога. Семимісцева версія пропонувалася із самого початку, проте, незважаючи на зручність сидінь, для перевезення вантажу вона була не оптимальна.

"Максимізуйте пасажирські і вантажні можливості модифікації на 7 крісел. Сидіння другого і третього ряду можуть опускатися, коли вони не використовуються, створюючи додатковий простір для внутрішніх вантажів", - говориться в описі компанії.

Сидіння, які складаються в підлогу, вперше з'явилися у п'ятимісцевої версії Model X. При цьому, за рахунок електричної архітектури, кросовер зміг вважатися кращим в класі за об'ємом вантажного відсіку: при складених сидіннях об'єм багажника складає значні 2500 л!

Для семимісцевої версії така перевага досі була відсутня, що викликало подив у багатьох покупців. Тепер проблема вирішена. Єдине "але" - необхідність доплатити 3 тис. доларів за нову опцію. Проте, в компанії розраховують за рахунок нових сидінь збільшити продажі Tesla Model X.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей