Tesla Model S одягнули в цифровий камуфляж

11.07.2017 р.

Наші новини

Компанія Tesla та ательє SS Customs (SSC) підготували для флагманського ліфтбека Model S забарвлення камуфляжу. Мета такого тюнингу - притягнути увагу до проблем ветеранів військових конфліктів.

Компанія Tesla реалізує власну програму щодо підтримки ветеранів, у рамках якої колишнім військовослужбовцям допомагають знайти застосування їх навичкам на підприємствах Тесла, у тому числі людям з обмеженими можливостями.

"У Tesla ви повною мірою скористаєтеся своїм набором військових навичок, серед яких відданість місії, технічна компетенція, тяга до лідерства, здатність досягати успіху, визнавати цінність командної роботи і безліч інших сильних сторін, які ви отримали на службі", - говорять в Tesla.

Створений Tesla Model S є вдячністю американського автовиробника усім живим і ветеранам, загиблим у військових конфліктах.

Електрокар отримав виразне забарвлення кузова з малюнком камуфляжу типу "цифра" (цифровий, або восьмибітовий). У маскуванні використовували комбінацію з чотирьох кольорів: синього, сірого, чорного і білого. На панорамному даху машини красується прапор США. Технічних доробок автівка не зазнала.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей