Виробництво Tesla Model 3 починається в п`ятницю

03.07.2017 р.

Наші новини

Електромобіль Tesla Model 3 пройшов усі необхідні перевірки і вже в цю п`ятницю, 7 липня, поступить на конвеєр. Про це у своєму Твіттері написав голова Tesla Ілон Маск.

У вказаний день каліфорнійський виробник випустить першу партію "трійок". А вже 28 липня компанія проведе захід, на якому вручать перші тридцять автомобілів. Можливо, це буде щось грандіозне, як і запуски Model S і Model X, проведені на заводі компанії у Фрімонті, де ключі першим покупцям вручали інвестори і топ-менеджмент марки.

Прискорити виробництво Tesla Model 3 виробника змусила зокрема велика кількість замовлень: як відомо, на сьогодні зарезервовано близько 400 тисяч автомобілів, при цьому кількість замовлень зростає день у день. У компанії припускають, що зможуть випускати до 1 тис. Model 3 в тиждень протягом місяця, а до кінця року виробництво зросте в п'ять разів. У 2018-му цей показник планується довести до 10 тис. одиниць.

Стартова ціна Tesla Model 3 складе 35 тис. доларів, але з урахуванням різних опцій на зразок повного приводу і АКБ більшої місткості в середньому машина коштуватиме 50 тис. доларів. Детальніше з новинкою можна ознайомитися в цьому матеріалі.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей