Tesla Model 3: кількість предзамовлень неухильно зростає

03.07.2017 р.

Наші новини

Найдоступніший електрокар від Tesla - Model 3 - ще не дебютував на світовому ринку (у серійному виконанні), проте автолюбителі продовжують оформляти попередні замовлення на новинку. Про це під час спілкування з пресою розповів голова Tesla Ілон Маск.

Як повідомив Маск, кількість резервацій на "трійку" росте "тиждень за тижнем". Більшою мірою це пов'язано з тим, що частина клієнтів має завищені очікування по відношенню до "бюджетного" Model 3. У багатьох покупців склалося враження, що це самий просунутий електрокар компанії, що, за словами Маска, призвело до плутанини.

Представлена в березні 2016 року Model 3 продаватиметься за ціною від 35 тис. доларів (в середньому ж автівка коштуватиме 50 тис. доларів через опції, базована версія виявилася не затребуваною), тоді як "старша" Model S коштує від 69,5 тис. доларів (згідно з останнього оновлення цінників). Проте не дивлячись на те, що характеристики Model 3 "слабкіші", ніж у Model S, деякі клієнти потрапляють в оману через цифру "3" в назві машини - вона створює враження моделі "наступного покоління", як у випадку з iPhone і іншою електронікою.

"Ми робимо усе можливе для пояснення плутанини, щоб люди не вважали Model 3 кращим автомобілем по відношенню до Model S. Model S буде краще, ніж Model 3, це повинно бути так, адже [Model S] дорожче", - пояснив Маск.

У зв'язку з цим компанія прибігла до стратегії "антипродажів": відмовилася від тест-драйвів і реклами нової моделі на 6-9 місяців. Окрім цього, щоб хоч якось зменшити ажіотаж навколо "трійки", компанія зважилася на ще одну незвичайну міру: вона зв'язується із замовниками Model 3 і намагається їх схилити до купівлі Model S і Model X.

"Кількість предзамовлень зростає кожного тижня. Ніякої реклами. Антипродажі. Не даємо [машини] на тест-драйв. І все одно [кількість предзамовлень] зростає щотижня", - сказав голова Tesla.

На сьогодні відомо, що Tesla має як мінімум 373 тис. заявок на новинку - ця цифра не оновлювалася вже рік. Тому складно навіть представити, яка кількість резервацій майбутньої новинки на рахунку у виробника.

Зараз Tesla активно тестує Model 3 на дорогах загального користування, про що говорять численні фото і відео, опубліковані в Інтернеті. Чекати новий електрокар залишилося недовго - вже в липні він піде у виробництво.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей