Постачання Tesla Model S і Model X б`ють рекорди, виробництво Model 3 почнеться в липні

26.06.2017 р.

Наші новини

Постачання Tesla Model S і Model X б'ють рекорди, виробництво Model 3 почнеться в липні

Відомості про те, що перший квартал цього року обернувся для Tesla рекордними продажами, вже публікувалися в пресі. Проте, днями американський виробник електромобілів додав до них ще дані про рекордні розміри виручки.

Так, компанія отримала 2,7 млрд доларів виручки за перший квартал 2017 року, з них 2,28 млрд за автомобілі. Для порівняння: роком раніше цей показник дорівнював 1,1 млрд доларів. Тобто приріст склав більше, ніж у два рази.

Що стосується постачань машин, за перші три місяці поточного року було поставлено в цілому 25051 екземпляр Model S і Model X, що на 69 % більше в порівнянні з першою чвертю 2016 року. Передбачається, що Tesla зможе досягти намічених цілей наростити постачання до 50 тис. електрокарів за перше півріччя 2017 року. У наступному ж році завдяки початку виробництва найдоступнішого електрокара від Tesla Model 3 виробництво повинне зробити значний ривок. Очікується, що його об'єми виростуть до 500 тис. електрокарів в рік.

У компанії повідомили, що виробництво електромобіля Model 3, як і планувалося, стартує вже в липні. Очікується, що до кінця поточного року обсяг випуску цих машин досягне 5 тис. одиниць в тиждень. У 2018-м цей показник планується довести до 10 тис. автівок. До речі, на сьогодні отримано більше 400 тис. попередніх замовлень на Model 3.

Tesla також відмічає, що в нинішньому році планується модернізувати фірмові майстерні кузовного ремонту. Крім того, продовжиться активний розвиток інфраструктури зарядних станцій Superhcarger.


Teslarati, e-move

https://www.teslarati.com/tesla-sets-record-vehicle-production-2-7-billion-revenue-model-3-track-july-production/
http://e-move.com.ua/tesla-dostavila-rekordnu-kilkist-avtivok/
http://e-move.com.ua/tesla-sproshye-remont-svoih-ev/
Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей