Чому Renault Україна обрала саме зарядки KEBA?

02.06.2017 р.

Наші новини

Офіційний імпортер Renault Україна став партнером Tesla Club Ukraine та приєднався до міжнародної мережі зарядних станцій Go To-U. Компанія встановила три безкоштовні зарядки для електрокарів фірми KEBA – у Києві, Львові та Одесі. Це лише перший крок у електрифікації усіх автосалонів, що представлені в Україні.

Renault Україна включилася до розширення інфраструктури безкоштовних зарядних пристроїв напередодні старту продаж своїх електрокарів (Renault ZOE та Kangoo Z.E.). І відтепер вона пропонує "підзарядитися" в салонах Рено за наступними адресами:

  • "КИЙ АВТО Холдинг": м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 16 А;
  • "Ю.Р.К.": Львів, вул.Б. Хмельницького, 228;
  • "Авто Груп +": Одеса, Маршала Жукова 6А.

Встановлені пристрої – 22-кіловатні зарядки KEBA, виготовлені в Австрії з гарантією 2 (і більше) роки, які офіційно сертифіковані компанією Renault за оновленою програмою Z.E. READY 1.4. – спеціального передового стандарту, що забезпечує високу якість, безпеку та надійність зарядки. Іншими словами, пристрої KEBA задовольняють усі вимоги, які компанія Renault виставляє до електромобільних зарядок.

KEBA є одним з трьох брендів зарядних пристроїв, представлених в Україні, що мають сертифікацію від виробників електромобілів та при цьому надають можливість приєднання по платформи Go To-U.

Також, усі зарядні пристрої KEBA мають сертифікацію VDE від найбільшої в Європі асоціації електричних, електронних та інформаційних технологій, яка об’єднує понад 35 тис. учасників. Знак VDE означає безпеку і якість електричних технологій. Інститут тестування і сертифікації VDE, що знаходиться в Оффенбах, Німеччині, тестує близько 100 000 продуктів від більш ніж 10 000 клієнтів по всьому світу. Спектр випробувань продукції охоплює безпеку, енергоефективність та інші характеристики продукту, а також сертифікацію та перевірку лінії збірки.

Після приєднання українського представництва Renault до платформи Go To-U партнерська мережа Tesla Club Ukraine стала нараховувати 88 зарядних пристроїв (нагадаємо, користування безкоштовне).

CERTIFICATION SHEET FOR INSTALLED EV CHARGING STATIONS
Zertifikat
Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей