Американська автомобільна асоціація: Tesla Model X - кращий "зелений" автомобіль року

20.05.2017 р.

Наші новини

Американська автомобільна асоціація (AAA) спільно з щорічним виданням Green Car Guide назвала кросовер Tesla Model X 75D кращим "зеленим" автомобілем 2017 року. При цьому в списку переможців виявився ще і ліфтбек Model S 60 - він посів п'яте місце.

Між двома каліфорнійськими електрокарами опинилися гібриди Volvo CX90 і Chevy Bolt, а також Volkswagen e-Golf SE. Вони розмістилися на другій, третій і четвертій позиції відповідно.

AAA оцінює автомобілі за 13 категоріям: рівень викидів, економія палива, удароміцність, гальмування, прискорення, навантажувально-розвантажувальні характеристики, якість їзди, рівень шум в салоні, легкість впускання і виходу, маневреність, місткість і оглядовість. З 65 протестованих "зелених" автомобілів - електрокарів, гібридів і водневих авто - Tesla Model X і Model S зайняли три з семи вищих нагород. Model X отримав звання кращого "зеленого" автомобіля і кращого SUV 'а в 2017 році. Model S 60 виграла нагороду за кращий повнорозмірний автомобіль.

Відмічаючи високі нагороди Tesla, Грег Бреннон, директор AAA з автомобільної техніки , сказав: "Tesla - безумовний лідер в оцінках AAA – вона допомогла розширити привабливість електромобілів, показавши, що вони можуть бути стильними, орієнтованими на продуктивність і заповненими передовими технологіями".

"З їх нижчою вартістю володіння і сумісністю з автономними технологіями, електромобілі готові стати ключовим інструментом майбутнього", - підкреслив Браннон.

AAA також опублікувала результати опитування, яке показало, що 30 мільйонів мешканців США розглядають електромобіль як такий транспортний засіб. Це значною мірою є результатом того, що електрокари наздоганяють автомобілі внутрішнього згорання за "далекобійністю" і загальною вартістю володіння. Tesla також зробила великий вплив на громадське сприйняття електричних транспортних засобів зі своїми автомобілями і великою мережею зарядок Supercharger.

Джерело: TESLARATI

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей