Вантажівку Тесла презентують у вересні, пікап - через 18-24 місяці

24.04.2017 р.

Наші новини

У вересні цього року виробник електромобілів Tesla Inc. представить першу вантажну модель. Про це голова компанії Ілон Маск повідомив у своєму Twitter, відмітивши при цьому, що команда, яка займається цим проектом, "виконала приголомшливу роботу" і "створила машину серйозно нового рівня".
Випуск так званого Tesla Semi (від semi-trailer truck "тягач") каліфорнійський виробник анонсований влітку 2016 року. Тоді Ілон Маск опублікував в блозі на сайті Tesla великий програмний текст - другу частину свого "Генерального плану" (Master Plan, Part Deux), присвячений, в тому числі, і розширенню модельного ряду.
Розробкою вантажівки керує колишній програмний директор Model S Жером Гільєн, який у минулому працював над вантажними авто в Daimler. Якою буде вантажівка Tesla, поки можна лише здогадуватися. Швидше за все, її особливістю, яка зацікавить публіку, буде потужна електрична силова установка. В той же час автопілот, який є іншим "козирем" електрокарів Тесла, нова модель навряд чи отримає на перших порах, оскільки, на думку Маска, вантажівки потребуватимуть водіїв ще декілька років (йдеться про повноцінний автопілот).
Крім вантажівки, у Tesla будуть ще, щонайменше, дві моделі з комерційним прицілом - пікап і автобус. При цьому перший дебютує через 18-24 місяців, про що Маск також написав у Twitter. В той же час основна ставка як і раніше робиться на легкові електромобілі: через лічені місяці відбудеться прем'єра компактного седана Model 3, в найближчому майбутньому до неї приєднається маленький кросовер Model Y.
Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей