KEBA – партнер BMW у виробництві зарядних пристроїв i Wallbox

05.03.2017 р.

Наші новини

Історія співробітництва KEBA та BMW нараховує вже декілька років: вперше австрійський електротехнічний гігант виграв тендер німецького концерну BMW ще у 2014 році. Логічно, що тоді справа стосувалася розробки інтелектуальної зарядної мережі один з основних напрямків роботи KEBA та нагальне питання для BMW перед запуском революційної i-лінійки.

Схоже, що партнери залишились дуже задоволені отриманим результатом, адже тепер співпраця продовжилась та розширилась. Так, на початку 2017 року стало відомо, що KEBA виступить партнером BMW у виробництві нових зарядних комплексів i Wallbox.

Оновлені зарядні комплекси BMW i Wallbox, що їх буде виробляти компанія KEBA, доступні у декількох варіантах виконання та розраховані на максимальну потужність до 22 кВт. Серед корисних зручностей варто відмітити підтримку RFID (магнітні картки), завдяки чому зарядний пристрій BMW i Wallbox Plus буде розуміти, що за користувач приєднався та розпізнавати його електромобіль. Крім того, передбачений і зарядний пристрій BMW i Wallbox Connect, що має підтримку Wi-Fi та може працювати у складі розумного будинку (наприклад, ним можна керувати на відстані).

Зарядні пристрої BMW i Wallbox нового покоління виробництва KEBA вже зовсім скоро надійдуть до продажів по всьому світу від Європи та США до Азії та Океанії. Це ще раз засвідчує впевненість компанії BMW у глобальному успіху електрокарів, особливо, коли можна покластися на таких надійних партнерів, як компанія KEBA.

Більше:
http://www.keba.com/en/emobility/news/current-issues/BMW_Series-production

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей