У ЛЬВОВІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЕЛЕКТРОКАРА TESLA MODEL S

21.03.2016 р.

Наші новини

У Львові відбулася перша презентація Tesla Model S європейської версії.
І хоч екземпляри цього революційного електрокара вже зустрічалися на українських дорогах, така подія - очевидний знак того, що незабаром автомобілі Tesla отримають українські номери, повідомляє Gazeta.ua.
За словами засновника "Українського клубу Tesla" Назара Шимоне-Давида вже щонайменше 5 українців впритул задумалися про придбання такого електромобіля.
"Ми спостерігаємо чималий інтерес до Tesla Model S. Коли ми зробили запис на тест-драйв, то до нас за кілька днів записалося близько 200 осіб. Для того щоб відфільтрувати справді зацікавлених людей від тих, хто просто хоче покататися, ми були змушені зробити платний тест-драйв. Зараз 5 українців вже серйозно зацікавлені в покупці. В основному це люди з Києва та східних областей".
Попри те, що електромобілі в Україні рідкість, Назар Шимоне-Давида запевняє, що у європейській версії Tesla проблем з підзарядкою не буде.
"Є міф, що в Україні немає зарядних станцій. Насправді треба розуміти, що "зарядна станція" - це звичайна розетка на 380 вольт.
На багатьох заправних станціях вже є розетка червоного кольору - вона і є зарядною станцією для Tesla, це, звичайно, не швидкісна зарядна станція, де автомобілі заряджаються за 30 хв, але через 3-6 годин Tesla можна зарядити. В гіршому випадку можна скористатися і звичайною розеткою, але так зарядка триватиме близько 20 годин".
Нагадаємо, вперше в Україні автомобіль Tesla Model S з'явився в січні цього року - безробітний житель Донецька придбав його за 640 тис грн.
Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей