ТРЦ ART MALL ВІДКРИВАЄ БЕЗКОШТОВНУ ГРОМАДСЬКУ ЗАПРАВКУ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

21.03.2016 р.

Наші новини

Перший в Україні торгово-розважальний центр ART MALL відкриває для своїх відвідувачів безкоштовну громадську заправну станцію для електромобілів, української компанії E-line.
У Києві продовжує розширюватися мережа електрозаправок для просування нашої країни на шляху до енергонезалежності та чистоти навколишнього середовища. Один з найкращих та інноваційних ТРЦ України АРТ MАLL встановлює на своїй території безкоштовну заправку для електрокарів. На цій заправці, виробництва української компанії "E-line", всі власники електромобілів зможуть повністю зарядитися від 1 до 4 годин , при цьому провести час за покупками, відпочинком або розвагою дітей в ТРЦ.
Україна перебуває в очікуванні прийняття ВР зміни оподаткування на ввезення електромобілів, що призведе до різкого переходу нашої країни на екологічний транспорт і до появи нової хвилі електромобілістів , компанія "E-line" продовжує розширювати мережу електрозаправок для того, щоб власники електрокарів могли вільно пересуватися по Україні. У спільній програмі з компанією "Tesla Club Ukraine" з розвитку електрозаправок в Україні вже відкрито 38 громадських станцій. Цією подією, в очах закордонної громадськості, столиця України продемонструєте себе як потужний, перспективне місто, яке стабільно розвивається і приймає європейські стандарти екології і якості .
Від "Tesla Club Ukraine" захід відвідають два представника: Олена Артеменко і Назар Шимоне-Давид. Від "E-line" буде Родін Владислав - власник компанії.
Урочисте відкриття відбудеться у суботу 28 березня о 14-30. Презентація відбудеться на 2 поверсі ТРЦ ART MALL (зона фуд-корту, сцена)
Чекаємо Вас за адресою вул. Заболотного, 37 ТРЦ ART MALL
Контакти для преси 067 554 44 03 Олена
Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей