У Tesla пояснили причини затримки виробництва Model 3

20.03.2018 р.

Наші новини

Проблеми Tesla з виходом на запланований обсяг виробництва найдоступнішого електрокара в лінійці - Model 3 - пов'язані з великою кількістю бракованих деталей, які постачають сторонні виробники. Про це з посиланням на співробітників заводу виробника у Фрімонті повідомляє канал CNBC.

За словами одного з інженерів Tesla, близько 40% запчастин не відповідають початковій специфікації. Їх перевірка і необхідність відновлення якраз і є причиною затримки у виробництві Model 3.

Іноді компанія вимушена перевозити деталі в центр відновлення, який знаходиться у 80 км від основного виробничого майданчика. Зараз виробник притягнув додатковий штат інженерів і технічних фахівців, які займаються ремонтом безпосередньо на складальній лінії.

В офіційному листі Tesla повідомила, що фахівці компанії не займаються ремонтом автомобілів, а кожен з них проходить обов'язкову перевірку якості по 500 пунктам.

У третьому кварталі 2017 року Tesla випустила 220 електрокарів Model 3 замість запланованих 1,5 тис. Відставання від плану пояснили складністю налаштування вузлових систем виробництва на фабриках в Каліфорнії та Неваді.

У лютому поточного року компанія також не змогла вийти на запланований обсяг виробництва через  складнощі з постачаннями лінії по зборці акумуляторних батарей. Проте пообіцяла вирішити усі проблеми і вже наприкінці березня кожного тижня випускати 2,5 тис. екземплярів Model 3.
Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей