Tesla будує найбільшу у світі сонячну станцію на даху - її отримає Гігафабрика

07.03.2018 р.

Наші новини

В Мережі опублікували супутникові знімки будівельного майданчика на Гігафабриці. На фото видно, як на північній стороні фабрики встановлюють сонячні панелі. Після завершення будівництва СЕС потужністю 70 МВт стане найбільшою у світі сонячною установкою на даху.

На сьогодні рекорд найпотужнішого сонячного даху належить установці потужністю 11,5 МВт в Індії, яка здатна забезпечити електроенергією 8 тис. будинків.

Раніше Ілон Маск обіцяв, що "GF 1 буде повністю електричною фабрикою, на якій викопне паливо (природний газ і бензин) не споживатимуться безпосередньо".

"Ми використовуватимемо 100% стійку енергію, комбінуючи 70 МВт потужності на сонячному даху і сонячні панелі, встановлені біля фабрики на землі з акумуляторами. Сонячний дах Гігафабрики буде приблизно у 7 разів більше за найбільший у світі сонячний дах, який існує сьогодні", - заявив раніше Ілон.

Також на Гігафабриці передбачена переробка та утилізація батарей.

Будівництво Гігабафрики в Неваді поділено на черги, щоб Tesla могла вже вести виробництво, розширюючись в процесі. Офіційне виробництво літій-іонних батарей на фабриці стартувало у січні 2017 року.

Будівництво Гігафабрики має бути завершене до кінця поточного року. Будівля стане найбільшою у світі за площею. На потужностях планується виробляти близько 35 ГВтгод літій-іонних акумуляторів на рік.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей