Повнопривідна Tesla Model 3 виїхала на дороги

06.03.2018 р.

Наші новини

Як повідомлялося раніше, повнопривідна версія Tesla Model 3 вийде на ринок навесні, і виробник вже зареєстрував 19 VIN-кодів в Національній адміністрації безпеки дорожнього руху (NHTSA). Пройшло трохи більше місяця, на дворі березень, і нарешті "жива" двомоторна Tesla Model 3 засвітилася на дорогах загального користування, про що повідомив у своєму Twitter журналіст Райан МакКаффрі, сфотографувавши VIN-код електрокара. Також він додав, що автомобіль був "взутий" у диски R19.

Характеристики двомоторної Model 3 доки не розкриваються, проте усі з нетерпінням чекають, коли ж вони будуть розсекречені. Стандартна Model 3 оснащується одним електромоторів потужністю 258 к.с., завдяки чому електрокар може розганятися до 96 км/год за 5,6 с, хоча реальні виміри показують, що на прогрітому асфальті цей показник може падати до 4,6 с.

На даний момент компанія випускає дві версії Model 3: із стандартною батареєю на 350 км шляху, і версію Long Range, яка може проїхати без заряджання майже 500 км. У стандартній комплектації модель продається на американському ринку за ціною від 35 тис. доларів США, проте на даний момент компанія робить акцент на версії з посиленою батареєю і преміальним пакетом, яка оцінюється від 49 тис. доларів США.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей