DHL: вантажівки Tesla окупляться за 1,5 роки

28.02.2018 р.

Наші новини

Джим Монкмейер, президент транспортного підрозділу відомої логістичної компанії DHL, заявив, що перехід з дизельних вантажівок на електричні Tesla Semi дозволить заощадити перевізникам значні кошти.

Монкмейер був одним з перших, хто замовив електричні вантажівки Ілона Маска, які  почнуть випускати у 2019 році. Президент з транспорту заявив, що 10 замовлених вантажівок - це пробна куля, і пройде немало років, перш ніж компанія замінить більшість своїх дизельних вантажівок на електричні. В той же час він вважає, що відмова від дизельних транспортних засобів на користь електричних може серйозно допомогти компанії.

Монкмейер стверджує, що різницю між покупною ціною Tesla Semi і традиційною дизельною вантажівкою можна окупити менш ніж за два роки завдяки економії на технічному обслуговуванні і паливі.

"За нашими оцінками, ми могли б окупити придбання [вантажівок Tesla Semi] протягом півтора років завдяки використанню електроенергії, а також зниженню витрат на технічне обслуговування. Економія на обслуговуванні може бути величезною тільки тому, що (електричні) двигуни набагато простіше з точки зору кількості деталей і складності конструкції", - заявив топ-менеджер.

Не дивлячись на впевненість у завтрашньому дні електромобілів, представник DHL все ж виявив заклопотаність темпами розвитку зарядної інфраструктури. Саме наявність мережі зарядних станцій в США і у всьому світі він назвав головним обмежуючим чинником на шляху до загальної електрифікації.

Варто відмітити, що в Tesla відмінно знайомі з цією проблемою і вже обговорюють з покупцями своїх вантажівок розвиток зарядних станцій Megacharger, розрахованих на комерційних користувачів і батареї максимальної місткості, яка помітно вище, ніж у легкових електромобілів.

Вже після публікації цієї новини на неї відреагував особисто глава Tesla Ілон Маск. У своєму Twitter він відмітив, що термін окупності - це не єдине, чим зможе здивувати Tesla Semi.

"В мене є оптимізм з приводу того, що фінальна версія Tesla Semi отримає більш просунуті характеристики в порівнянні з оголошеними у момент анонса, причому за ту ж вартість. Tesla Semi буде чимось абсолютно особливим", - сказав Ілон Маск.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей