Tesla побудує дослідницький центр у Греції

26.02.2018 р.

Наші новини

Компанія Tesla має намір відкрити невеликий дослідницький центр в грецькому місті Афіни. Його співробітники займатимуться конструюванням електродвигунів.

Як виявилось, троє ведучих фахівців з електричних моторів, які зараз працюють на Tesla в Каліфорнії - усі випускники Афінського національного технічного університету. Відкриття нового дослідницького центру дозволить їм повернутися на батьківщину і найняти нових співробітників з тієї ж наукової школи.

Дослідницький центр в Афінах стане вже третім подібним відділенням Tesla у Європі: у компанії також відкриті наукові офіси у Німеччині та Великій Британії. На перших порах штат грецьких співробітників складатиметься всього з десяти чоловік. Очікується, що вони займуться не лише проектуванням моторів власне для автомобілів Tesla, але і зможуть робити конструкторські послуги іншим автоконцернам.

 

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей