Tesla Model S вперше випередила німецьких конкурентів у Європі

21.02.2018 р.

Наші новини

У 2017 році електромобіль Tesla Model S вперше став лідером преміум-сегмента європейського ринку. За даними JATO Dynamics, за рік продажі електрокара зросли на 30% до 16 132 машин.

Колишній лідер Mercedes S-Class також показав позитивну динаміку +3%. Проте його кінцевий результат - всього 13 359 седанів. BMW 7-Series продавався ще гірше - 11 735 машин.

У США Tesla Model S вже давно продається краще, ніж Mercedes S-Class, BMW 7-Series та Audi A8 разом узяті. Так, у 2017 році в Америці було продано 28,8 тис. електрокарів Tesla. Для порівняння, найближчий конкурент Cadillac XTS продавався удвічі гірше: усього було реалізовано лише 16 275 седанів.

Окрім Model S, в Європі також успішно продаються кросовери Model X. Минулого року було реалізовано 12 тис. таких машин. Це порівнянно з результатом Porsche Cayenne і на дві тисячі перевершує продажі BMW X6.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей