ДТП з Tesla Model 3: Ілон Маск пообіцяв поліпшити машину

19.02.2018 р.

Наші новини

На своїй персональній сторінці в Twitter, Ілон Маск відреагував на пост одного з власників новенької Model 3, який розповів про серйозну ДТП, в яку він потрапив не встигнувши насолодитися електрокаром. Керівник компанії пообіцяв, що до Model 3 будуть внесені деякі зміни, які в майбутньому дозволять власникам Model 3 уникати травм в подібних випадках.

Судячи з опублікованих фото власника автомобіля, який підписався під нікому Model_3_Crash_Dummy на порталі Imgur, удар прийшовся на передню частину під невеликим кутом ліворуч на швидкості 90 км/год. В результаті аварії у водія була зафіксована травма правої ноги від удару об педаль газу. Пасажирові дісталося сильніше: він ударився лівою рукою у встановлений в автомобілі великий інформаційно-розважальний екран, який розбився і порізав пасажира, а також заблокував доступ до "бардачка", де лежали усі документи.

Ілон Маск пообіцяв, що висновки в результаті цієї аварії зроблені: великий сенсорний екран отримає інше кріплення, а "бардачок" автоматично відкриватиметься після того, як датчики зафіксують перевантаження при ударі.

Звичайно, Tesla Model 3 вже проходила усі необхідні краш-тести і випробування, але, як відомо, вони проводяться на швидкості, з якою дозволено пересуватися у місті. У цьому ж випадку швидкість була вища, і приємно спостерігати, що Маск реагує на подібні проблеми.

Судячи з усього, алгоритм відкриття замку "бардачка" зміниться з виходом нової прошивки, а ось поліпшити кріплення мультимедійної системи таким чином вже не вийде.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей