Кросовер Tesla Model X перевірили на бездоріжжі та в пустелі

16.02.2018 р.

Наші новини

Електромобіль Tesla Model X перевірили на позашляхові здібності. Німецький блогер відправився на ньому підкорювати бездоріжжя іспанського острова Ібица.

Хоча кросовер Тесла не можна назвати класичним позашляховиком, на своєму шляу він не спасував і упевнено здолав усі перешкоди. В арсеналі Tesla Model X - не лише постійний повний привід, але й пневмопідвіска зі змінюваним дорожнім просвітом. До того ж, звіси кузова невеликі, а днище - практично повністю плоске.

При цьому зовсім нещодавно кросовер Tesla Model X пережив куди серйозніше випробування - першим серед електрокарів перетнув пустелю Сахара. Неймовірне досягнення було зафіксоване під час автопробігу з Угорщини в Малі.

На таку далеку подорож зважилися хорвати Саша Цветоеві і Олег Маштруко. Вони стартували з Будапешта і в рамках аматорського ралі-марафону здолали відстань в 8600 км до міста Бамако за 16 днів.

Супроводжував Tesla Model X фургон Dacia Dokker, у вантажному відсіку якого встановили дизель генератор і мобільний зарядний пристрій - він служив "заправником" електромобіля.

Автопробіг пройшов успішно. Електрокросовер Тесла непогано виявив себе в Сахарі і труднощів з подоланням піщаних дюн і барханів не виникло.

 

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей