Tesla створить найбільшу віртуальну електростанцію

05.02.2018 р.

Наші новини

Проекти Tesla в Австралії не обмежуються будівництвом гігантської літій-іонної батареї. Днями прем'єр-міністр Південної Австралії Джей Везерілл (Jay Weatherill) оголосив про партнерство з американською компанією, в рамках якого Tesla забезпечить 5-кіловатними сонячними панелями і батареями Powerwall 2 "як мінімум" 50 тис. австралійських домогосподарств. Відзначається, що в результаті буде створена найбільша віртуальна електростанція (зайва електроенергія,яка  виробляється батареями в домогосподарствах, резервуватиметься для загальної мережі).

Проект дозволить знизити вартість електроенергії для кінцевих споживачів на 30 відсотків. На учасників проекту не накладатимуться попередні виплати: фінансування, як відмічають в Південній Австралії, йтиме за рахунок продажу електрики і за рахунок державних коштів. На проект влада виділить грант у розмірі 2 млн австралійських доларів (1,6 млн доларів США) і кредит в 30 млн австралійських доларів (23,8 млн доларів США) з державного фонду поновлюваних джерел енергії.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей