Начинка Tesla послугувала основою для алюмінієвого спідстера

25.01.2018 р.

Наші новини

Американський стартап Hackrod представив свою першу модель - електричний спідстер La Bandita. У компанії говорять, що це не просто концепт-кар, а демонстрація нового підходу до дизайну, інжинірингу і виробництва автомобілів у XXI столітті.

Hackrod La Bandita повністю розроблений у віртуальному середовищі з використанням доповненої реальності, штучного інтелекту і методів машинного навчання. Його алюмінієвий кузов і раллійне шасі виготовлені методом 3D-друку, а силова установка була взята у Tesla.

Ключова ідея Hackrod полягає в тому, що сучасний автопром технологічно застряг в XX столітті - компанії не повною мірою використовують новітні технології. Створюючи свою цифрову платформу, Каліфорнія хоче прискорити процес будування машин, щоб буквально будь-який бажаючий зміг стати дизайнером свого власного унікального авто. Передбачається, що клієнти оперуватимуть деякими базовими шаблонами, а усю складну роботу на зразок підбору матеріалів, технічного аналізу, апаратної інтеграції і наступного тестування (віртуального) віддадуть на відкуп машинному розуму. Нині Hackrod проводить краудфандингову кампанію для розвитку проекту. Мета - зібрати 1,07 млн доларів.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей