Тест-драйв Tesla Model 3 від авторитетного видання

17.01.2018 р.

Наші новини

Тест-пілот електромобілів авторитетного видання Clean Technica Кайл Фіелд випробував нову Tesla Model 3. Ми вирішили поділитися його думкою про автомобілем - вже дуже воно цікаве!

Перше враження

Model 3 в цілому продовжує фірмовий стиль, закладений Model S. Головна відмінність від флагмана - "бюджетна" машина значно компактніше. При цьому, вона зовсім не є маленькою. Її довжина - 4695 мм, що порівняно з найбільшими представниками класу C+ і найкомпактнішими автомобілями D -класу. Зовні автомобіль виглядає дуже красиво, а опційний, повністю скляний дах виглядає приголомшливо. Дизайн цілком може претендувати на "преміум".

Їздові відчуття

Перша реакція - дуже гостре кермо, в налаштуваннях шасі відчуваються спортивні нотки. Легший характер машини можна пояснити значно меншою, в порівнянні з Model S масою. В середньому, різниця складає близько 450 кг Model 3 дуже чуйна і приємна своїми реакціями. Машина дарує задоволення, порівнянне з сьогоденням спорткаром. При цьому "дієта" не в збиток динаміці і запасу ходу - порівняєте характеристики з таблиці і переконаєтеся в цьому.

Model S привчила нас до запаморочливої динаміки і Model 3 не відстає. Навіть заявлені виробником 5,1 з до "сотні" примушує заздрити власників дуже багатьох спортивних автомобілів (не забувайте, Model 3 - сімейна машина!). А живі виміри показали навіть менший час - 4,6 с до 100 км/год.

Інтер'єр

Салон машини вийшов дуже просторим і комфортним, відчуття великого простору додає ще і панорамний дах. Багажник теж цілком пристойних розмірів - 425 л. При цьому він зручної форми і має додаткові ніші для поклажі. Найбільше сумніви викликала відмова від панелі приладів і органів управління, які замінили одним великим тачскрином посередині. Побоювання виявилися марними - система дуже зручна завдяки класному програмному забезпеченню.

Переваги перед конкурентами

Серед електромобілів у Tesla Model 3 один прямий конкурент - Chevrolet Bolt. Він пропонує запас ходу 383 км (більше, ніж у базової Model 3, але значно менше, ніж у версії Long Range). Вартість "Болта" - на 2500 доларів більше (ціна базової Tesla Model 3 - 35 тис.), при цьому дуже багато опцій, які зроблять Теслу дорожче йому просто недоступні зовсім (наприклад, фірмовий автопілот Tesla).

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей