Араби замовили 50 вантажівок Tesla для перевезення сміття

16.01.2018 р.

Наші новини

Компанія з ОАЕ Bee'ah, яка займається утилізацією і переробкою відходів, стала першим близькосхідним покупцем електротягачів Tesla Semi. Керівництво фірми зарезервувало 50 автомобілів, постачання яких почнуться у 2020 році. Про це повідомляє InsideEVs.

Заявка Bee'ah також стала однією з найбільших. Більше тягачів замовили тільки PepsiCo і UPS - 100 і 150 автомобілів відповідно. За словами представника Bee'ah, Tesla Semi використовуватимуть для збору і транспортування відходів. В майбутньому компанія з ОАЕ планує перевести увесь свій парк на електротягу.

Презентація електричного тягача Tesla Semi відбулася на спеціальному заході в листопаді минулого року. Вантажівка оснащена чотирма електромоторами, може буксирувати вантаж масою до 36 тонн і здатна на одній зарядці проїжджати до 805 км.

Для зарядки вантажівок планується використовувати високошвидкісні станції, які встановлять уздовж основних американських трас і на стоянках вантажних автомобілів. Планується, що після півгодинної зарядки на такій станції Tesla Semi зможе проїхати 640 км. Виробництво Tesla Semi почнеться в 2019 році. Ціна машини складе мінімум 150 тис. доларів.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей