Tesla Model S перетворили на броньовик

15.01.2018 р.

Наші новини

Компанія Armormax, яка базується в Сполучених Штатах, підготувала броньовану версію ліфтбека Tesla Model S P100D. Модернізований електромобіль назвали найшвидшим "броньовиком" у світі. Машина не боїться пострілів з великокаліберної рушниці, завдяки спеціальному волокну, яким покрили кузов.

Дах, двері, стійки і підлогу автомобіля покрили ламінованим синтетичним волокном і термічно обробленим балістичним сплавом, а замість звичайних стекол встановили багатошарові, виготовлені з оргстекла з полікарбонатною ламінацією. У Armormax відмітили, що бронювали автомобіль без використання традиційних сталевих листів.

Ряд змін були внесені до конструкції броньованого Model S P100D. Була посилена підвіска, встановлені безпечні шини RunFlat і елементи захисту силової установки. До речі, броньована Тесла важить всього на 250 кг більше стокового варіанту, маса якого складає 2 289 кг.

Стандартна Tesla Model S P100 "вистрілює" з нуля до 100 км/год за 2,6 с і розганяється до максимальної швидкості 250 км/год. Броньована версія, ймовірно, робить це трохи повільніше через трохи збільшену масу.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей