Tesla Model 3 виявилася швидшою, ніж обіцяли

09.01.2018 р.

Наші новини

Нещодавно ЗМІ облетіла новина, що реальна максимальна швидкість електрокара Tesla Model 3 складає 228 км/год, хоча офіційні технічні характеристики автомобіля говорять про 224 км/год.

Тепер наші колеги з ресурсу Dragtimes провели виміри розгінної динаміки Model 3, і порахували, за скільки автомобіль здатний розганятися до 96 км/год, а також скільки йому потрібно часу, щоб подолати "квотер".

Як з'ясувалося, не дивлячись на те, що за паспортом Model 3 розганяється до 96 км/год за 5,6 секунд, в житті автомобіль розганяється до цієї швидкості майже на секунду швидше, а квотер електрокар проходить за 13,3 с!

Вражаюче, чи не так? Фактично, купуючи Tesla Model 3 в середньому за 45 тис. доларів США, покупці можуть розраховувати на динаміку найшвидших передньопривідних хот-хетчів і навіть Mercedes-AMG C 43.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей