Tesla Model 3 здивувала ветерана BMW

05.01.2018 р.

Наші новини

Досвідчений інструктор з керування, тест-пілот автомобілів BMW із США Алекс МакКаллох протестував Tesla Model 3. Чоловік провів з машиною цілий день і в залишився нею задоволений.

За цей час професійний водій зміг ознайомитися з декількома ключовими особливостями нового електричного автомобіля. За словами МакКаллоха, Tesla Model 3 "працює бездоганно", що стало для нього приємним сюрпризом.

При цьому він відмітив, що машина "комунікативна", "стримана" і "двивовижно нейтральна". А щоб звикнути до її мінімалістичного дизайну, знадобилося небагато часу.

Проте, що найбільше справило враження на МакКаллоха, це прекрасне рульове управління Model 3, гальмівна система і стійкість на дорозі. При цьому електрокар повністю виправдав очікування ентузіаста BMW відносно потужності та тяговитості.

"Рульове управління, гальма і баланс були на одному рівні із спортивним седаном [BMW] M3 E46", - говорить МакКаллох.

В цілому Tesla Model 3 переконала водія-ветерана, що електрокар є майбутнім автомобільного транспорту.

"Коли я став роздумувати, то зрозумів, що дивлюся в майбутнє. Цей автомобіль - ігровий чейнджер... він навіть зміг розташувати до себе такого автолюбителя старої школи BMW, як я", - підсумував фахівець.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей