Пробіг Tesla Model 3: 4500 км в морозну погоду

04.01.2018 р.

Наші новини

Седан Tesla Model 3 довів, що електромобілі можуть бути надійними навіть в морозну погоду. Двоє американців відправились у тривалу зимову подорож, в ході якої новий електрокар компанії Ілона Маска жодного разу їх не підвів.

Автомобіль проїхав трохи більше 4,5 тис. км, здолавши шлях з Редондо-Біч (Каліфорнія) до Нью-Йорку. До складу екіпажа входили журналіст видання The Drive Алекс Рой і власник Tesla Model 3 Даніел Зоррілья. Уся поїздка зайняла 50 годин, 16 хвилин і 32 секунди.

Враховуючи, що пробіг припав на справжню сурову зиму, дводенна подорож стала реальним випробуванням на надійність і здібності "трійки". Машина чудово поводилася під час усієї поїздки, хоча, за словами Роя, екстремальний холод все ж "негативно відображається на Model 3".

У будь-якому випадку, Tesla Model 3 показала себе з кращого боку. Особливо якщо врахувати, що електроседан відноситься все ж до недорогих електрокарів.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей